لطفا شکیبا باشید

 • تبلیغات در اینستاگرام با اینفلوئنسرها

   

  افراد تأثیرگذار یا اینفلوئنسر ها الگوی رفتاری افرادی هستند که آنها را دنبال می کنند. این مزیت تبلیغات در اینستاگرام بوسیله افراد تأثیرگذار است. حرف آنها برای مخاطبشان سند است!

 • تبلیغات مدرن

  سال ۲۰۱۷ سال تبلیغات توسط افراد تاثیر گذار است. افراد تاثیر گذار ایسنتاگرام می توانند توجه مخاطبان بسیاری را به شما جلب کنند.

 • پوشش بالای مخاطبان

   

  هم اکنون بیش از ۱۰۰چهره تاثیر گذار (اینفلوئنسر) و ۵۰۰ میکرواینفلوئنسر اینستاگرام در رده های مختلف مد، فناوری، کسب و کار، صنعت و دیگر چهره های اجتماعی عضو ادپرایم هستند.

اینستاگرامرها

منظور از تبلیغات به وسیله چهره های تاثیر گذار تبلیغ در پیج های اینستاگرام با اعضای فالور بالا نیست! اصولا دوران این تبلیغات هم به پایان رسیده است.

به سوی بازار

برندهای مختلف مد، خدمات، محصولات و در کل تمامی کسب و کارهایی که مخاطب عمومی دارند، می توانند از افراد تاثیرگذار اینستاگرام برای جذب توجهات و تبلیغات بهره ببرند.

تبلیغات نرم

تبلیغات به وسیله چهره های تأثیرگذار به صورت نرم صورت می گیرد. مزیت تبلیغات نرم آنست که مخاطب بدون انکه تبلیغ را احساس کند تحت تأثیر آن قرار می گیرد.

افراد تأثیرگذار

یک فرد اثرگذار یا اینفلوئنسر در اینستاگرام فردی است حقیقی که در حوزه فعالیت خود شناخته شده است و می تواند روی مخاطبان خود به لحاظ روحی تاثیر بگذارد.

برندهایی که از اینفلوئنسرها برای تبلیغات استفاده کرده اند

کوکاکولا

اسنپ

چی توز

آدیداس

تبلیغات با چهره های اثرگذار


هم اکنون بیش از ۱۰۰ چهره تاثیر گذار اینستاگرام و بیش از ۵۰۰ میکرواینفلوئنسر در رده های مختلف مد، فناوری، کسب و کار، صنعت و دیگر چهره های اجتماعی عضو ادپرایم هستند. آیا تمایل دارید از این بستر برای تبلیغات خود استفاده کنید؟ فرم روبرو را پر کنید. با شما در اولین فرصت تماس میگیریم!

شما یک فرد تأثیرگذار در اینستاگرام هستید؟ هم اکنون مخاطبان بسیاری در اینستاگرام گوش و چشمشان به شماست؟ از این فرصت استفاده کنید و ضمن کسب درآمد در معرفی برندهای محبوب سهیم باشید.